У Юрка є 50 монет по 25 коп., а в Данилка- 30 монет по 50 коп. Вони викладали одночасно на

У Юрка є 50 монет по 25 коп., а в Данилка- 30 монет по 50 коп. Вони викладали одночасно настіл по 1 монеті.Через скільки таких дій вартість грошей Юрка стане більшою за вартість грошей Данилка?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вартість грошей у Юрка ніяк бути не може стати більше , так як в Данилка номінал монети більше і у нього при будь-якому кількості викладки монет вартість грошей буде більше , ніж в Юрка