У КАЛОМИТР З ВОДОЮ ПОМІСТИЛИ МЕТАЛЕВУ КУЛЬКУ, НАГРІТУ ДО 100 °С В РЕЗУЛЬТАТІ ЧОГО ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ, В КАЛОМЕТРІ СТАЛА 40°С. ПІСЛЯ ТОГО ЯК КУЛЬКУ ВИЙНЯЛИ І ПОМІСТИЛИ У ВОДУ ЩЕ ОДНУ ТАКУЖ КУЛЬКУ НАГРІТУ ДО 100°С. ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ...
У КАЛОМИТР З ВОДОЮ ПОМІСТИЛИ МЕТАЛЕВУ КУЛЬКУ, НАГРІТУ ДО 100 °С В РЕЗУЛЬТАТІ ЧОГО ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ, В КАЛОМЕТРІ СТАЛА 40°С. ПІСЛЯ ТОГО ЯК КУЛЬКУ ВИЙНЯЛИ І
ПОМІСТИЛИ У ВОДУ ЩЕ ОДНУ ТАКУЖ КУЛЬКУ НАГРІТУ ДО 100°С. ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ СТАЛА 60°С.ЯКОЮ БУЛА ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ. БУДЬЛАСКА
Гость
I'm not speak to украинский