У холодну пору року  можна спостерігати як краплі дощу падаючи на землю застигають утворюючи кригу . швидке застигання крапель пояснюється тим що температура води в краплинах а)менша 0, б) дорівнює 0, в) більша 0, г) при ударі ...

У холодну пору року  можна спостерігати як краплі дощу падаючи на землю застигають утворюючи кригу . швидке застигання крапель пояснюється тим що температура води в краплинах а)менша 0, б) дорівнює 0, в) більша 0, г) при ударі різко зменшується
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь:менша 0.........