У Києві на одну людину припадає 72м2 зелених насаджень,а в Токіо-12м2.У скільки разів менше припадає насаджень зелених на одного мешканця Токіо,ніж на одного киянина?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
72/12=6 - менше припадає насаджень зелених на одного мешканця Токіо, ніж на одного киянина
Гость
72/12=6 раз  менше припадає насаджень зелених на одного мешканця Токіо,ніж на одного киянина