У кінці речення постав розділовий знак !?.Сірий клубочок завмер у буряні хто це там сховався Та це зайчення А чому не тікае Там його не знайде лисиця Гей.біжи до лісу Чи пізнаеш ти цю пташку спинка в неі сі...

У кінці речення постав розділовий знак !?.Сірий клубочок завмер у буряні хто це там сховався Та це зайчення А чому не тікае Там його не знайде лисиця Гей.біжи до лісу Чи пізнаеш ти цю пташку спинка в неі сіра.грудка червона Снігурі сидять на засніжених гілках Які вони втішні Як веселять око іхні чепурні фігурки Звідки прилетіли до нас снігурі Що може бути таким простим і чарівним Кілька біленьких дзвіночків на стебельці Яке диво.яка довершеність Особливо гарна конвалія в лісі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у першому реченні крапка у другому знак питання