У клітку з кролями посадили ще 4 кролі. Разом у ній стало 14 кролів. скільки кролів у клітці спочатку? на скільки було кролів у клітці спочатку?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Було - ? Посадили - 4 кр Стало - 14кр 14-4=10 (кр) було спочатку. Друге питання не до кінця написане. Якщо на скільки більше було кролів ніж посадили, то 10-4=6 (кр) різниця. Якщо на скільки більше стало ніж було, то 14-10=4 (кр) різниця