У кошику лежать кульки різних кольорів 6червоних 12жовтих 8коричневих та 10синіх. скільки кульок треба взяти з кошика навмання щоб серед них обовязково було 2коричневі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
12+19-(8+10-6) вот так но проверь сам потом
Гость
у найгіршому випадку ми візьмемо 2 коричневі кульки тільки після того як візьмемо всі кульки інших кольорів тому щоб обов'язково взяти дві коричневі кульки треба взяти 6(червоні)+12(жовті)+10(сині)+2(коричневі)=30 кульок Відповідь: 30 кульок