У котушці індуктивності 0,2 гн сила струму 10 А. Чому дорівнює енергія магнітного поля цієї котушки? Як зміниться енергіч поля,якщо силу струму збільшити удвічі ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] E=LI^2/2[/latex] [latex]E=0.2*100/2=10[/latex] Дж Если увеличить в два раза, то квадрат 20 будет в 4 раза больше квадрата 10, таким образом увеличится в 4 раза.