У кожній клітинці дошки 4х4 є лампи.Дві лампи на цій дошці називають сусідніми якщо вони розташовані в клітинках зі спільною стороною спочатку вмикалють декілька ламп згодом що хвилини вмикають кожну лампу що має щонайменше дві...

У кожній клітинці дошки 4х4 є лампи.Дві лампи на цій дошці називають сусідніми якщо вони розташовані в клітинках зі спільною стороною спочатку вмикалють декілька ламп згодом що хвилини вмикають кожну лампу що має щонайменше дві сусідні лампи що світять яку мінімальну кількість ламп треба у вімкнути спочатку щоб впевний момент часу всі лампи світилися СРОЧНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4 + 4 і так далі ∑∵⊃⊇→