У квасолі чорне забарвлення насіннєвої шкірки А домінує над білим забарвленням а. Рослину, гомозиготну  за чорним забарвленням насіння, схрещено з рослиною, насіннєва шкірка якої має біле забарвлення. Визначте фенотипи рослин п...

У квасолі чорне забарвлення насіннєвої шкірки А домінує над білим забарвленням а. Рослину, гомозиготну  за чорним забарвленням насіння, схрещено з рослиною, насіннєва шкірка якої має біле забарвлення. Визначте фенотипи рослин першого і другого поколінь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
при такому скрещенні рослина набуде сірого фенотипного забарвлення