У квітковому магазині було 120 вазонів бегонії та 160 вазонів фіалок.За тиждень продали 40 вазонів бегонії та 140 вазонів фіалок.у скільки разів більше залишилося вазонів бегонії,ніж фіалок?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                 Було             Продали             Залишил. Бегонії       120в.                 40в. Фіалки       160в                  140в.    (дужку с 2 стрілочками)   у ?раз.більше                               Розв'язання 1) 120-40=80(в.)- залишилося бегонії 2) 160-140=20(в.)- залишилося фіалки 3) 80:20= 4 (раз.)- більше Відповідь: у 4 рази більше залишилося вазонів бегонії, ніж фіалок