У людини деякі форми короткозоркості домінують над нормальним зором ,а карі очі -над блакитними . Ген обох пар знаходиться в різних хромосомах .Питанняа) Яке потомство можна чекати від шлюбу гетерозиготниз за обома ознаками бат...
У людини деякі форми короткозоркості домінують над нормальним зором ,а карі очі -над блакитними . Ген обох пар знаходиться в різних хромосомах .
Питання
а) Яке потомство можна чекати від шлюбу гетерозиготниз за обома ознаками батьків
б) Яке потомство можна чекати від шлюбу гетерозиготного чоловіка з жінкою з блакитними очима і нормальним зором???
Ответ(ы) на вопрос:
А - короткозорість а - нормальний зір В - карі очі в - блакитні а) АаВв х АаВв ав аВ Ав АВ Ав Аавв АаВв ААвв ААВв АВ АаВв АаВВ ААВв ААВВ ав аавв ааВв Аавв АаВв аВ ааВв ааВВ АаВв АаВВ б) АаВв х аавв ав аВ Ав АВ ав аавв ааВв Аавв АаВв