У людини деякі форми короткозоркості домінують над нормальним зором ,а карі очі -над блакитними . Ген обох пар знаходиться в різних хромосомах .Питанняа) Яке потомство можна чекати від шлюбу гетерозиготниз за обома ознаками бат...

У людини деякі форми короткозоркості домінують над нормальним зором ,а карі очі -над блакитними . Ген обох пар знаходиться в різних хромосомах . Питання а) Яке потомство можна чекати від шлюбу гетерозиготниз за обома ознаками батьків б) Яке потомство можна чекати від шлюбу гетерозиготного чоловіка з жінкою з блакитними очима і нормальним зором???
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А - короткозорість а - нормальний зір В - карі очі в - блакитні   а) АаВв х АаВв     ав аВ Ав АВ Ав Аавв АаВв ААвв ААВв АВ АаВв АаВВ ААВв ААВВ ав аавв ааВв Аавв АаВв аВ ааВв ааВВ АаВв АаВВ   б) АаВв х аавв       ав аВ Ав АВ ав аавв ааВв Аавв АаВв