У людини ген кароокості є домінантним,а ген блакитних очей-рецесивним. Темноволоса карооока жінка вийшла заміж за світлоокого кароокого  чоловіка. Жінка гетерозиготна за геномкольору волосся, а чоловік-за геном кольору очей. Як...

У людини ген кароокості є домінантним,а ген блакитних очей-рецесивним. Темноволоса карооока жінка вийшла заміж за світлоокого кароокого  чоловіка. Жінка гетерозиготна за геномкольору волосся, а чоловік-за геном кольору очей. Яке за фенотипом потомство можна очікувати в цьому шлюбі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фенотип ген генотип карие       А     АА,Аа голубые    а      аа темные      В     ВВ,Вв светлые      в      вв Решение Р ААВв * отец Аавв G АВ,Ав/ Ав.ав F1 ААВв.АаВв.ААвв.Аавв       кар  /  кар   / кар  / кар       темн/темн / светл/светл               50%    /           50% Ответ: 50% вероятность того, что родится ребенок с карими глазами и темными волосами. 50% вероятность того, что родится ребенок с карими глазами и светлыми волосами.