У людини карі очі В домінують над блакитними b, а темне волосся Р - над світлим р. Блакитноокий брюнет,батько якого був блондином одружився з блондинкою з карими очима, в якої всі члени родини в кількох поколіннях мали карі очі...

У людини карі очі В домінують над блакитними b, а темне волосся Р - над світлим р. Блакитноокий брюнет,батько якого був блондином одружився з блондинкою з карими очима, в якої всі члени родини в кількох поколіннях мали карі очі. Яких наслідків можна чекати у потомстві від цього шлубу?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
               чоловік bbPp      жінка BBpp гамети:           bP, bp                    Bp нащадки:          BbPp    Bbpp BbPp - кароокі діти з темним волоссям Bbpp - кароокі діти зі світлим волоссям