У людини карий колір очей домінує над блакитним а здатність краще володіти правою рукою над лівою гени обох ознакмістяться в різних хромосомах кароокий чоловік правша гомозиготний за обома ознаками одружився з жінкою що мала бл...

У людини карий колір очей домінує над блакитним а здатність краще володіти правою рукою над лівою гени обох ознакмістяться в різних хромосомах кароокий чоловік правша гомозиготний за обома ознаками одружився з жінкою що мала блакитні очі і була лівшею вкажіть яких нащадків слід чекати в такій родині
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
карі очі і права рука