У магазин першого дня привезли 110 буханців житнього і пшеничного хліба,другого дня на 30 буханців більше,а третього на 10 меньше,ніж другого дня.Третього дня завезли 40 буханців житнього хліба.Скільки буханців пшеничного хліба...
У магазин першого дня привезли 110 буханців житнього і пшеничного хліба,другого дня на 30 буханців більше,а третього на 10 меньше,ніж другого дня.Третього дня завезли 40 буханців житнього хліба.Скільки буханців пшеничного хліба завезли третього днч?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
110+30=140 буханців завезли другого дня
140-10=130 буханців завезли третього дня
130-40=90 буханців пшеничного хліба завезли третього дня
======================