- У майстерні пошили однакові костюми для хлопчиків і однакові- для дівчаток.На костюми для хлопчиків виратили 54м тканини, а для дівчаток -48м. Костюмів для хлопчиків пошили на 2 більше,ніж для дівчаток,при чому витрата тканин...

- У майстерні пошили однакові костюми для хлопчиків і однакові- для дівчаток.На костюми для хлопчиків виратили 54м тканини, а для дівчаток -48м. Костюмів для хлопчиків пошили на 2 більше,ніж для дівчаток,при чому витрата тканини на будь- який один костюм була одинаковою. Скільки пошили костюмів для хлопчиків? для дівчаток? Перетвори цю задачу на таку,щоб у іі розв язанні останні дві діі були діями множення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
54-48=6 м  6:2=3 м- на 1 костюм 54:3=18 костюмов для хлопцев 48:3=16 - для дивчат В мастерской сшили 18 костюмов для хлопцев и 16 - для дивчат. При этом на мальчишечьи ушло на 6 м ткани больше. Сколько метров ткани использовали для хлопцев и сколько - для дивчат?