У Михайлика є лінійка, на шкалі якої позначено лише 0см, 5см і 13см. Як, користуючись цією лінійкою, він зможе побудувати відрізок 1) 3см, 2) 2см, 3) 1см?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) намалювати відрізок довжиною 13 см, потім відміряти двічі по по 5 см, отримаємо 3 см; 2) намалювати відрізок довжиною 13 см, потім відміряти 5 см, отримаємо 8 см; намалювати відрізок довжиною 10 см, використовуючи відрізок у 5 см двічі; на відрізку 10 см відміряти відрізок 8 см, отримаємо 2 см; 3) використовуючи побудову відрізків 2 см і 3 см в попередніх пунктах, на відрізку у 3 см відміряємо відрізок довжиною 2 см, отримаємо 1 см.