У місті встановили 27 рекламних щитів.Третю частину щитів розмістили на центральній вулиці,інші порівну на трьох найблищих вулицях.Скільки щитів було на кожній з трьох вулиць?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)скільки щитів встановили на центральный вулиці? 27:3=9 2)скільки щитів встановили на трьох найближщих вулицях? 27-9=18 3)скільки щитів встановили на кожній з трьох вулиць? 18:3=6
Гость
1)27:3=9(на центральной улице) 2)27-9=18(на трех ближайших) 3)18:3=6(на каждой из трех)