У морських свинок кошлата шерсть К домінує над гладенькою k, а чорний колір В - над білим в. Дві кошлатні чорні свинки выд схрещування між собою дали двох нащадків -- скошлаченого білого і гладенького чорного.Яке потомство слід...

У морських свинок кошлата шерсть К домінує над гладенькою k, а чорний колір В - над білим в. Дві кошлатні чорні свинки выд схрещування між собою дали двох нащадків -- скошлаченого білого і гладенького чорного.Яке потомство слід чекати в майбутньому від цих свинок?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дві кошлатні чорні свинки выд схрещування між собою дали двох