У мулових прибережних водах Бразилії й Центральної Америки мешкає невеличка рибка Anableps.її очі мають незвичну будову й тому рибка отримала другу назву -чотириочка.для чого їй чотири ока? А допомагають відлякувати хищаків ...

У мулових прибережних водах Бразилії й Центральної Америки мешкає невеличка рибка Anableps.її очі мають незвичну будову й тому рибка отримала другу назву -чотириочка.для чого їй чотири ока? А допомагають відлякувати хищаків Б дозволяють бачити об'єкти над так і під водою Вдозволяють бачити об'єкти як спереду ,так і ззаду від себе Г світловими відблисками сприяють привабленню здобичі Д верхня пара очей слугує захистом від мулу срочно!!!спосибо всем кто ответит.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варіант Б, вона може бачити об'єкти над так і під водою