У наслідок схрещування рослин пшениці з нормальною довжиною стебла і рослин с карликjвим стеблом в F1 всі рослини виявилися нормальними,а в F2 відбулося розщеплення: 255 нормальних рослин і 71 карликова. Як успадковується карли...

У наслідок схрещування рослин пшениці з нормальною довжиною стебла і рослин с карликjвим стеблом в F1 всі рослини виявилися нормальними,а в F2 відбулося розщеплення: 255 нормальних рослин і 71 карликова. Як успадковується карликовість? Визначте генотипи батьківських форм і гібридів F1 і F2 .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
генотип батьків АА х вв F1 Аа Аа Аа Аа F2 АА Аа Аа аа А - нормальна довжина стебла (домінантна ознака) а - карликове стебло (рицесивна ознака)