У нічної красуні червоне забарвлення квітки неповно домінує над білим. У результаті схрещування червоної рослини з білою усе потомство буде мати рожеві квітки. Визначте генотипи рослин першого покоління. На яке потомство можна ...

У нічної красуні червоне забарвлення квітки неповно домінує над білим. У результаті схрещування червоної рослини з білою усе потомство буде мати рожеві квітки. Визначте генотипи рослин першого покоління. На яке потомство можна очікувати в другому поколінні?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фенотип ген генотип красный   А     АА розовый    А     Аа белый        а        аа Решение Р АА * аа G  А / а  F1 Аа - все потомство имеет розовые цветки. Ответ: генотип растений первого поколения: Аа На яке потомство можна очікувати в другому поколінні? Р2 Аа * Аа G  А.а  /А.а F2 АА,Аа.Аа.аа      25%/50%/25%     красн/розов/белые Ответ:  25% потомства будет иметь красные цветки. 50% потомства будет розовые цветки 25% потомства будет иметь белые цветки.