У нижній основі циліндра проведено хорду, яку видно з центра нижньої основи під кутом 90 градусів,  а  з  центра верхньої основи -під кутом 60 градусів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У нижній основі циліндра проведено хорду, яку видно з центра нижньої основи під кутом 90 градусів,  а  з  центра верхньої основи -під кутом 60 градусів.