У Остапа було 25 компютерних iгор.Це на 18 iгор менше нiж у Богдана. У Iллi було на 4 гри менше нiж у Богдана.Скiльки компютерних iгор було у Iллi? як запишити задачу коротко и як розвязувати задачу Помогите СПАСИБО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у Остапа-25 ігор у Богдана- на 18 більше ніж у Остапа у Іллі на 4 менше ніж у Богд 1) 25+18=43 (ігор) у Богдана  2) 43-4=39(ігор) Відпов  39 ігор.