У овець сірий окрас вовна домінує над чорним, а довгоухость має повне домінування над безвухостю. Від схрещування сірих коротковухих овець отримули 112 ягнят, серед яких було 7 чорних безвухих. Скільки отримали сіих коротковухи...

У овець сірий окрас вовна домінує над чорним, а довгоухость має повне домінування над безвухостю. Від схрещування сірих коротковухих овець отримули 112 ягнят, серед яких було 7 чорних безвухих. Скільки отримали сіих коротковухих ягнят?