У першій цистерні було в 5 разів більше пального,ніж у другій. Коли з першої забрали 50 т пального, а до другої додали ще 90 т, то в обох цистернах пального стало порівну. Скільки пального було спочатку в обох цистернах разом?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
X = 5Y  X - 50 =  Y + 90  ------------------ 5Y - 50 = Y + 90  4Y = 140  Y = 35  X = 5 * 35 = 175  ------------------- Ответ в первом было 175  тонн, во втором 35 тонн