У першому ряді 5парт. За кожною партоюсидять 2учня. Скількі всього учнів у першому ряді? Как правільно сформуліровать задачу і записать дію?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-й ряд-5парт 1 парта-2 учня Розв'язок : Перша дія =5*2=10 учнів. Як правильно записувати не пам'ятаю ,умову я написала ,далі допишите)
Гость
перший ряд п'ять парт, за кожною два учня, тобто п'ять разів по два 5х2 = 10 або 2 + 2 + 2 + 2 + 2 = 10 відповідь: 10 учнів на першому ряду