У першому ящику було в 5 разив бильше мандаринив ниж у другому коли з першого ящика взяли 25 кг мандаринив а в другий поклали ще 15 кг то в обох ящиках мандаринив стало поривно скилькикилограмив мандаринив було в кожному ящику ...
У першому ящику було в 5 разив бильше мандаринив ниж у другому коли з першого ящика взяли 25 кг мандаринив а в другий поклали ще 15 кг то в обох ящиках мандаринив стало поривно скилькикилограмив мандаринив було в кожному ящику спочатку?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
було у другому ящику х було у першому ящику 5х стало у другому ящику х+15 стало у першому ящику 5х-25 складемо рівняння 5х-25=х+15 5х-х=25+15 4х=40 х=40:4 х=10 кг було у другому ящику 10*5=50 кг було у першому ящику ===================================================