У поданих словосполученнях виділити однозвучні слова, визначити морфемну будову їх, обгрунтувати виконання. Рідна мати, мати все необхідне; жила щасливо, гранітна жила; щодня мити шию, шию пальто; немає мила, мила людина, мила ...

У поданих словосполученнях виділити однозвучні слова, визначити морфемну будову їх, обгрунтувати виконання. Рідна мати, мати все необхідне; жила щасливо, гранітна жила; щодня мити шию, шию пальто; немає мила, мила людина, мила вікно; звели новий будинок, звели дитині відпочити
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мати - мати, жила - жила, шию - шию, мила - мила -мила, звели - звели.