У поданому уривку визначте художні тропи.А вона, як мрія снуЧарівна,Сяє вродою святою,Неземною чистотою,Сміючись на пелюстках,На квіткахПроменистою росою.8.Визначте віршовий розмір:Поглянь, уся земля тремтитьВ палких обіймах но...

У поданому уривку визначте художні тропи. А вона, як мрія сну Чарівна, Сяє вродою святою, Неземною чистотою, Сміючись на пелюстках, На квітках Променистою росою. 8.Визначте віршовий розмір: Поглянь, уся земля тремтить В палких обіймах ночі, Лист квітці рвійно шелестить, Траві струмок воркоче. А Хорей; Б ямб; В дактиль; Г анапест. 7 Складний шлях пошуку ідеалу життя розкрито у творі: А«Момент»; Б«По дорозі в Казку»; В«Інфанта»; Г«Чари ночі». 10.У якому вірші М. Вороний задекларував принципи власної поетичної творчості?А«Іванові Франкові»; Б«Блакитна панна»; В«Інфанта»; Г«Молодий патріот».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
метафора: сміючись на пелюстках,на квітках порівняння: а вона як мрія сну чарівна епітети: вродою святою,Неземною чистотою, 8. Б, 7. Б , 10. А