У Полтаві 1847 року вийшла перша збірка поетичних творів під назвою "Стихотворения Леонида Глеова" рос. мовою. Проте в історію Глібов увійшов як автор україномовних творів. Що вплинуло на формування його смаку? а) укр. народні ...

У Полтаві 1847 року вийшла перша збірка поетичних творів під назвою "Стихотворения Леонида Глеова" рос. мовою. Проте в історію Глібов увійшов як автор україномовних творів. Що вплинуло на формування його смаку? а) укр. народні казки й прислів'я б) байки Сковороди і "Енеїда" в) "Кобзар" і "Приказки" Гребінки г) укр. козацькі літописи та укр. народні пісні д) "Слово про похід Ігорів" та "Повість минулих літ"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)байки Сковороди і "Енеїда"