У помідорів алель який визначає кулясту форму домінує над алелем, що визначає грушоподібу форму. Від схрещування рослин, які утворюють кулясті плоди, утворилося 486 кущів, які утворили кулясті плоди. Та 163, що формували грушоп...

У помідорів алель який визначає кулясту форму домінує над алелем, що визначає грушоподібу форму. Від схрещування рослин, які утворюють кулясті плоди, утворилося 486 кущів, які утворили кулясті плоди. Та 163, що формували грушоподібні плоди. Визначте генотип батьківських форм та їх нащадків.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Берешь помидор, режешь пополам, кладешь на хлеб! и наплюй на свои задачи!