У помідорів кругла форма і червоне забарвлення плодів домінують над грушеподібною формою і жовтим забарвленням схрестили рослини двох сортів одну з червоними грушеподібними плодами другу з круглими жовтими у другому поколінні о...

У помідорів кругла форма і червоне забарвлення плодів домінують над грушеподібною формою і жовтим забарвленням схрестили рослини двох сортів одну з червоними грушеподібними плодами другу з круглими жовтими у другому поколінні отримали 160 рослин скільки з них матимуть чеввоні круглі плоди
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А - кругла форма плодів а - грушеподібна форма В - червоне забарвлення в - жовте забарвлення ааВВ(червона грушеподібна) х ААвв (кругла жовта) Перше покоління АаВв (100 % круглі червоні) Друге покоління АаВв х АаВв 9 A_B_ круглі червоні 3 A_bb круглі жовті 3 aaB_ червоні грушеподібні 1 aabb жовті грушеподібні   Відповідь: 90 рослин матимуть чеввоні круглі плоди