У правильній трикутній призмі діагональ бічної грані = d і утворює кут альфа з бічним ребром . Знайдіть сторону основи призми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: АВСА₁В₁С1 - правильна призма АВ=d ∠BAA₁=α ∠BA₁A=90° ------------------ BA1 - ? Δ BA₁A - прямокутний (за умовою) АВ - гіпотенуза sin α = BA1 / AB ВА1=sin α * AB BA1=d*sin α