У прямокутному трикутнику з кутом а та катетами 6 см і 7 см знайдіть cos a школьние знания

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гіпотенуза тоді буде [latex] \sqrt{6^2+7^2} = \sqrt{85} [/latex] Косинус - відношення протилеглого кута до гіпотенузи АВ = [latex]\sqrt{85}[/latex] АС=6 ВС=7 [latex]\cos \alpha = \frac{AC}{AB} = \frac{6}{\sqrt{85}} [/latex]