У речені Хліб випікає пекар зрозуміло,що додатком є слово хліб.У якому із поданих речень не можна додаток визначити однозначно?? 1)натюрморт намалював художник 2)Батько подарівав троянди 3)Сонце змінює місяць 4)Учениця вирішує ...

У речені Хліб випікає пекар зрозуміло,що додатком є слово хліб.У якому із поданих речень не можна додаток визначити однозначно?? 1)натюрморт намалював художник 2)Батько подарівав троянди 3)Сонце змінює місяць 4)Учениця вирішує приклад. 5)Колобок спекла баба.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сонце змінює місяць.........