У річковий порт доставили 24 168 тон пшениці . усю пшеницю вивантажили за 4дні , кожного дня порівну . Третину пшениці , яку вивантажили першого дня, відправили до млина . Скільки пшениці відправили до млина? даю вісімдесят пун...

У річковий порт доставили 24 168 тон пшениці . усю пшеницю вивантажили за 4дні , кожного дня порівну . Третину пшениці , яку вивантажили першого дня, відправили до млина . Скільки пшениці відправили до млина? даю вісімдесят пунктів вирішете подиветеся самі . Дякую велике на перед
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2014 тонн пшеницы решение  24168/4=6042     6042/3=2014   и плиз луч решение поставь