У РІВНОБЕДРЕНОМУ ТРИКУТНИКУ ABC Є ОСНОВОЮ AC КУТ ПРИ ОСНОВІ ДОРІВНЮЄ 40 ГРАДУСІВ ЗНАЙТИ ЗОВНІШНІЙ КУТ ПРИ ВЕРШИНІ B

Гость
1) 180 - 40*2=100 градусів - кут при вершині 2)  180 - 100 = 80 градусів - зовнішній кут Відповідь: 80 градусів