У рівнобедреному трикутнику АВС(АВ=ВС)кут В=80 градусів ВD-медіана.Знайти кути трикутника АВD.Помогите пожалуйста,завтра к.р!!!(((

У рівнобедреному трикутнику АВС(АВ=ВС)кут В=80 градусів ВD-медіана.Знайти кути трикутника АВD. Помогите пожалуйста,завтра к.р!!!(((
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
BD-у рівнобудреному трикутнику є медіаною, бісектрисою, висотою.Отже розглянемо трикутник BDC. Кут DBC=40 градусів томущо BD- бісектриса. кут СDB=90 градусів як BD висота. Кут BCD=180-(90+40)=50 Кут BCA=кутуBAC=50 градусыв В:50 градусів