У рівнобедреному трикутнику основа відноситься до бічної сторони як 2:5,а їх різниця дорівнює 9 дм.Обчисліть периметр трикутника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За відеошенням бічні сторони рівні 5х,основа рівна 2х Значить периметр дорівнюватиме 12х. Різниця бічної сторони і основи рівна 9дм=90см Звідси 5х-2х=90см 3х=90см=>х=30см Периметр=12х=12*30=360см