У рівнобічну трапецію вписаного коло,радіус якого дорівнює 12.знайдіть основи тра?
У рівнобічну трапецію вписаного коло,радіус якого дорівнює 12.знайдіть основи тра??еції ,якщо бічна сторона дорівнює 25 см
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
BF висота трапеції і вона дорівнює діаметру кола або 2R. З властивостей равнобедренной трапеції з вписаною в неї колом , де AD і BC нижнє і верхнє підстави трапеції відповідно. Звідси . AF можна знайти за теоремою Піфагора
З властивостей равнобедренной трапеції сторона трапеції AB дорівнює . Підставимо замість BC отримаємо
- це нижня основа трапеції
- це верхня основа трапеції