У родині Валерії та Руслана Петренків народилося двоє дітей:син Сашко й донька Софійка.Якими будуть прізвища,імена,по батькові цих дітей? а)Олександр Валерійович Петренко і Софія Валеріївна Петренко. б)Олександр Петрович Руслан...

У родині Валерії та Руслана Петренків народилося двоє дітей:син Сашко й донька Софійка.Якими будуть прізвища,імена,по батькові цих дітей? а)Олександр Валерійович Петренко і Софія Валеріївна Петренко. б)Олександр Петрович Русланів і Софія Петрівна Русланів. в)Олександр Русланович Петренко і Софія Русланівна Петренко. г)Олександр Петрович Петренко і Софія Петрівна Петренко. д) Олександр Валерійович Петренко і Софія Русланівна Петренко.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ в так как дети берут отчество отца руслонович и руслановна петренко фамилия....
Гость
Правильна відповідь А).