У рослини нічної красуні червоне забарвлення квітки неповністю домінує над білим забарвленням. Визначити генотипи та фенотипи, гібридів від схрещування рожевоквіткової рослини з червоноквіткою?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
P     AA(червоне забарв.) x aa(біле забарв.) g     (A)     (a) F1   Aa(рожеве забарв.) P     Aa(рожеве забарв.) x AA(червоне забарв.) g     (A) (a)     (A) F2   AA(червоне забарв.); Aa(рожеве забарв.)