У шкільній ідальні 9 столів.  біля кожного столу стоіть 6 стільців. скільки стільців у шкільній ідальні? и умову плиз                                                  Бабуся продала 4 букети по 9 хризантем і 2 букети по 9 гвозд...

У шкільній ідальні 9 столів.  біля кожного столу стоіть 6 стільців. скільки стільців у шкільній ідальні? и умову плиз                                                  Бабуся продала 4 букети по 9 хризантем і 2 букети по 9 гвоздик.  скільки всього квітів продала бабуся? и умову задачі плиз допоможіть                        одній вівці щодня для пиття потрібно 10 л води    а ягняті-у 5 разів менше.  скільки літрів води потрібно щодня для 9 ягнят? и умову будь ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Столы-9шт.по 6 стульев Всего стульев-?шт. 9*6=54(шт.) Ответ: всего 54 стула. Хризантемы-4бук. по 9 цв. Гвоздики-2бук. по 9 цв. Всего цветов-? 1) 4*9=36(цв.)-всего хризантем 2)2*9=18(цв.)-всего гвоздик 3) 36+18=54(цв.) Ответ: всего 54 цветка. 1 овца- 10л воды 1 ягненок-?, в 5 раз меньше, чем овце 9 ягнят-?л воды 1) 10/5=2(л)-нужно одному ягненку 2) 9*2=18(л) Ответ: 18 литров воды нужно 9 ягнятам.