У шкільній їдальні купили за однаковою ціною 76 пиріжків з яблуками і 90 із сиром. За пиріжки із сиром заплатили на 56 грн більше ніж за пиріжки з яблуком. Яка вартість пиріжків з яблуком і пиріжків із сиром окремо

У шкільній їдальні купили за однаковою ціною 76 пиріжків з яблуками і 90 із сиром. За пиріжки із сиром заплатили на 56 грн більше ніж за пиріжки з яблуком. Яка вартість пиріжків з яблуком і пиріжків із сиром окремо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 90 - 76 = 14 (пиріжків) - на стільки більше з сиром, ніж з яблуками 2) 56 : 14 = 4 (грн) - ціна одного піріжка. 3) 76 * 4 = 304 (грн) - вартість пиріжків з яблуками 4) 90 * 4 = 360 (грн) - вартість пиріжків з сиром
Гость
90-76=14 56/14=4 грн один пиріжок 4*76=304 грн з яблуками 4*90=360 грн із сиром
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы