У собак чорний колір шерсті домінує над коричневим, а коротка шерсть - над довгою.Який відсоток чорних корликових щенят можна чекати від схрущування двох особин гетерозиготних ха обома ознаками?.Мисливець купив чорного собаку з...

У собак чорний колір шерсті домінує над коричневим, а коротка шерсть - над довгою.Який відсоток чорних корликових щенят можна чекати від схрущування двох особин гетерозиготних ха обома ознаками?.Мисливець купив чорного собаку з короткою шерстю і хоче бути впевнений, що він не несе генів кавового кольору і довгої шерсті.Якого партнера за генотипом і фенотипом треба дібрати? щоб перевірити генотип купленої собаки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
черн. АА,Аа кор.аа коротк. ВВ,Вв дл. вв Р: АаВв х АаВв G:АВ,Ав,аВ,ав; АВ,Ав,аВ,ав F:ААВВ ААВв АаВВ АаВв ААВв ААвв АаВв Аавв АаВВ АаВв ааВВ ааВв АаВв Аавв ааВв аавв черн.кор. - 56,25% нужно провести анализирующее скрещивание, если она не содержит рецессивных генов то все потомство будет таким же как и она: Р: ААВВ  х  аавв G: АВ;  ав F: АаВв