У спеку людина пітніє. черствий хліб має меншу масу,ніж свіжоспечений. спеку перен

У спеку людина пітніє. черствий хліб має меншу масу,ніж свіжоспечений. спеку переносити легше, якщо повітря сухе,а не вологе. у всіх випадках це пояснюється...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тим, що швидкість випаровування води вища. Чим вища температура і сухе повітря (відносна вологість менша), тим швидше випаровується вода, швидкі молекули виходять в оточуюче середовище, а тіло охолоджується.