У суниці червоне забарвлення ягід неповно домінує над білим.Яке потомство слід очікувати від схрещення червоної суниці з рожевою?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A-ЧЕРВОНЕ а-Бiле Так как з`являеться рожевий колiр - це значить ,що домiнювання  не повне а сам колiр - проміжний признак  генотип РОЖЕВОГО Аа батькi:АА      Х(ЗНАК СХРЕЩЕННЯ)   Аа гамети: А               А,а дiти:       AA           Aa AA-червоний Аа-  рожевий буде 50% рожевих та 50% червоних Пробач за мою украiнську , це не моя рiднa мова