У ТАНЦЮВАЛЬНОМУ КОЛЕКТИВІ 25 ХЛОПЧИКІВ І 19 ДІВЧАТОК. КОЖНОГО ТИЖНЯ 1 ХЛОПЧИК ТА 2 ДІВЧИНКИ ЗАПИСУЮТЬСЯ ДО КОЛЕКТИВУ. ЧЕРЕЗ СКІЛЬКИ ТИЖНІВ КІЛЬКІСТЬ ДІВЧАТОК ТА ХЛОПЧИКІВ У КОЛЕКТИВІ ЗРІВНЯЮТЬСЯ?

Гость
Это количество дней Х. За Х дней 1)количество хлопчиков увеличится на Х человек и станет 25+Х 2)количество дивчаток увеличится на 2Х и станет 19+2Х По условию, они сравняются: 25+Х=19+2Х;   Х=6